Liczniki internetowe

stat4ufree counters
ORYGINALNA RĘCZNIE ROBIONA BIŻUTERIA ZE SREBRA, KAMIENI I KRYSZTAŁÓW.
Blog > Komentarze do wpisu

Magnolie

Jednymi z moich ulubionych wiosennych kwiatów są magnolie, są tak piękne i proste, że absolutnie perfekcyjne. Szkoda, że nie kwitną dłużej. Pamiętam, kiedy chodziłam do szkoły, przy jednej z kamienic rosła piękna, rozłożysta magnolia, kwitła przepięknie, niestety kiedy kwiaty przekwitały - to w w jednym czasie spadały niemal wszystkie. Trochę smutno wyglądała magnolia pozbawiona kwiatów, w zasadzie całkiem goła, bo liście rosły jakoś później.

Ta magnolia z mojej drogi do szkoły, miała bladoróżowe długie pąki, więc kiedy z czeluści pudeł wygrzebałam te piękne różowe chalcedony, od razu przypomniały mi tamte się magnolie.

Wszystkie dodatki srebrne - srebro pr. 925.

P1220169

P1220188

P1220255

środa, 26 marca 2014, de_factory
Każdy wzór jest wykonany w pojedynczym egzemplarzu - niepowtarzalny i unikatowy. Projekty oraz zdjęcia są moją własnością i nie zgadzam się na ich kopiowanie. Uszanuj to, proszę.

Polecane wpisy

  • Melancholijnie...

    Pogoda ostatnimi czasy nie nastraja mnie wcale pozytywnie. Nie kocham upałów, ale z dwojga złego wolę upały niż to co dziś było w menu. W dodatku odzwyczaiłam s

  • Bees

    Pierwsze skojarzenie - pszczółki :) Pozłacane elementy ze srebra pr. 925 oraz gładka, lecz matowa kula onyksu. ą

  • Mauna Loa

    Czytałam ostatnio, że budzi się wulkan Mauna Loa na Hawajach, a ponieważ wulkany zawsze mnie interesowały, albowiem kiedyś dawno temu chciałam zostać geologiem

TrackBack
TrackBack URL wpisu: